Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Zakończenie edukacji przedszkolnej

Już czas, już czas, odchodzimy bo już szkoła wzywa nas….. Słowami tej piosenki, w poniedziałek 27 czerwca, sześciolatki z dwóch grup żegnały się z przedszkolem. To była wzruszająca uroczystość -niejedna mama uroniła łzę obserwując dojrzały występ swojego dziecka. Dzieci odważnie, głośno opowiedziały swoją historię od maluszka do starszaka. Podziękowały pani dyrektor, wychowawczyniom, paniom woźnym, kucharkom, wszystkim, z którymi przez kilka lat spędzały przedszkolny, beztroski czas. Rodzice obejrzeli prezentację zdjęć ukazujących zabawy, zajęcia dzieci przez cztery lata. Sześciolatki otrzymały pamiątkowe zdjęcia, książkę, słodkości i biret absolwenta. Dzieci już wkrótce zasiądą w szkolnych ławkach, ale wcześniej czeka je zasłużony odpoczynek – czas wakacji.