Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Wioska Indiańska w Puszczykówce

23 czerwca pozostanie w pamięci przedszkolaków na długo. Pod przedszkole podjechały trzy autokary i wszystkie dzieci z opiekunkami udały się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej w Puszczykówce. Już jazda autokarem w towarzystwie kolegów, bez rodziców, to dla wielu dzieci nie lada atrakcja. A to był dopiero początek dnia pełnego niesamowitych zabaw i przygód w plenerze. Na miejscu, dzieci podzielone na mniejsze grupki, pokonywały tor przeszkód w lesie, strzelały z łuku, łowiły rybki, oglądały zwierzęta, przeciągały linę, odpoczywały na hamakach, skakały w workach, jeździły konno, próbowały wyłowić złoto z rzeki. Żeby wzmocnić się przed kolejnymi zabawami dzieci zjadły kiełbaski upieczone na ognisku i posiliły się smakołykami przygotowanymi przez troskliwych rodziców. Pogoda dopisała i dzieci w dobrych humorach wróciły do przedszkola,