Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Wycieczka do Wioski Indiańskiej

W dniu 21 września dzieci z grup: Biedronki i Muchomorki wzięły udział w wycieczce do Puszczykówki – wioski indiańskiej.
Podczas pobytu w wiosce dzieci zwiedzały mini ZOO, a w nim zwierzęta z Ameryki Północnej, takie jak szop pracz czy skunks oraz rodzime kozy, gęsi i inne. Dzieciom szczególnie przypadły do gustu owce, które chętnie pozwalały się głaskać poprzez szpary w ogrodzeniu.
Po zwiedzaniu na dzieci czekały kolejne atrakcje: nauka strzelania z łuku, łowienie ryb oraz indiański tor przeszkód. Podczas tych aktywności przedszkolaki mogły poćwiczyć celność, sprawność fizyczną oraz zmysł równowagi.
Na zakończenie dzieci z obu grup zebrały się przy ognisku, na którym czekały upieczone kiełbaski oraz pyszna ciepła herbata.