Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Spotkanie kolędowe w Biedroneczkach

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami na które czekają nie tylko dzieci ale i dorośli. Dnia 18 grudnia przedszkolaki z grupy III spotkały się z rodzicami na wspólnym kolędowaniu. Na wstępie spotkania pani Barbara Przekop złożyła rodzicom i dzieciom świąteczne życzenia. Na spotkaniu była również obecna pani dyrektor Ewa Matuk. Przedszkolaki zaprezentowały rodzicom piosenki i tańce o tematyce świątecznej. Następnie odbyły się zabawy angażujące również rodziców -„Gimnastyka Elfów”. W dalszej części uczestnicy spotkania śpiewali kolędy i pastorałki, przy akompaniamencie akordeonu, na którym grał pan Bronakowski. Spotkanie zakończyła praca twórcza – wykonanie karty świątecznej. Ten dzień na pewno pozostanie w pamięci zarówno przedszkolaków jak i ich rodziców.