Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Jasełka- historia narodzin Jezusa

Tradycyjnie jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia dzieci z najstarszych grup w przedszkolu przygotowują przedstawienie jasełkowe. Zebraliśmy się więc wszyscy – dyrekcja, pracownicy i dzieci 20 grudnia na sali gimnastycznej, by wspólnie przeżywać historię narodzin Pana Jezusa. Pani dyrektor uroczyście powitała wszystkich obecnych i złożyła świąteczne życzenia, następnie rozpoczęło się przedstawienie. Wszystkich zachwyciła uroczysta atmosfera – młodsze dzieci z wielkim przejęciem słuchały wierszy i kolęd, z uwagą obserwowały starszych kolegów i koleżanki, podziwiały taniec aniołków. Na zakończenie wszyscy pracownicy przedszkola podzielili się opłatkiem i złożyli sobie nawzajem życzenia.