Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Wyjazd do Edukacyjnej Sali Zabaw w Ełku

10 czerwca pięcio- i sześciolatki z naszego przedszkola wzięły udział w wycieczce do Sali Zabaw w Ełku. Wyjazd ten zorganizowany był w ramach Projektu Unijnego „Kompetentny przedszkolak” . Plan eskapady zawierał mnóstwo atrakcji: zabawy na trampolinach, zjeżdżalniach, wspinaczka na pajęczej sieci, nurkowanie w basenie z kulkami, gry interaktywne na magicznym dywanie, tory przeszkód, huśtawki… Dzieci miały możliwość pobawić się w konstruktorów podczas zespołowej zabawy klockami. Dzieci wykazały się wyobraźnią, kreatywnością, umiejętnością współdziałania podczas tworzenia wspólnej budowli. Na koniec słodka atrakcja – wata cukrowa. Nawet pani Basia nie potrafiła odmówić sobie tej przyjemności. To była wspaniała wyprawa integrująca grupy, na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.