Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Wycieczka do Wioski Świętego Mikołaja

Tuż po Mikołajkach, 8 grudnia, przedszkolaki z najstarszych grup – Żabek i Muchomorków wybrały się na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja w Pomigaczach, gdzie miały okazję spędzić czas ze Świętym Mikołajem oraz wspólnie bawić się z jego pomocnikami. Po grach i zabawach nadszedł czas na wypicie rozgrzewającego zimowego napoju oraz zjedzenie pysznych pierniczków. Następnie przedszkolaki mogły zobaczyć, jak mieszka Mikołaj, odwiedziły też Pocztę Świętego Mikołaja, gdzie wrzuciły do skrzynki pocztowej przygotowane przez siebie listy. Na zakończenie wszyscy wybrali się na zwiedzanie Mini ZOO. Na pamiątkę wizyty wszystkie dzieci otrzymały Certyfikat Honorowego Gościa Wioski Świętego Mikołaja.