Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Pożegnanie 6-latków

 W poniedziałek 28 czerwca 6-latki z grupy „Muchomorków” uroczyście żegnały przedszkole. Trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie i  dzieci, które nie tak dawno przekroczyły po raz pierwszy próg przedszkola, teraz szykują się do rozpoczęcia  kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Już od września sale przedszkolne zamienią na szkolne ławki. Po uroczystym powitaniu zgromadzonych gości przez Panią Dyrektor, rozpoczął się przygotowany specjalnie na tę okazję program artystyczny. Były wiersze, piosenki, tańce i podziękowania dla wszystkich pracowników przedszkola. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękny i wzruszający program artystyczny  oraz życzyła sukcesów w szkole. W szczególny sposób  wyróżnieni zostali  rodzice, którzy pomagali w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych naszego przedszkola. Otrzymali  oni podziękowania za współpracę i okazywaną pomoc. Na  zakończenie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz słodkie upominki.

Życzymy naszym absolwentom udanych wakacji i jak najlepszych ocen w szkole.