Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Międzyprzedszkolny konkurs plastyczno-ekologiczny pod hasłem „Koleżanko, kolego, zrób ze śmieci coś dobrego”

28 listopada odbył się konkurs w którym brały udział starszaki z pięciu augustowskich przedszkoli. Dzieci wykazały się wiedzą na temat ekologii, potrzeby recyklingu i segregowania śmieci, oszczędzania energii w trosce o środowisko. Podczas pracy plastycznej dzieci wspólnie z opiekunami wykonały świąteczne lampiony – z wykorzystaniem styropianu, słoików, wstążek a także naturalnych materiałów – suszonych plastrów pomarańczy, szyszek, gałązek, orzechów. Wszystkie zespoły wykazały się dużą pomysłowością, każdy lampion był piękny a wysiłek dzieci został nagrodzony nie tylko brawami, ale i wspaniałymi nagrodami! Każdy zespół otrzymał grę planszową oraz książkę o tematyce przyrodniczej, a każde dziecko biorące udział w konkursie dodatkowo otrzymało nagrodę indywidualna i dyplom. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!