Dzień Przedszkolaka

20 września przedszkolaki w całej Polsce obchodzą swoje święto. W Augustowie dzieci przedszkolne spotkały się w Domu Kultury, by wspólnie bawić się i świętować to radosne wydarzenie. Frekwencja dopisała, spotkały się dzieci z dziewięciu augustowskich przedszkoli. Każda z grup przygotowała własną wizytówkę, dekoracje przedstawiające las i piosenkę związaną tematycznie z przyrodą i ekologią. Nasze pięcio- i sześciolatki wspaniale zaprezentowały swój utwór pt. „Kochamy świat”. Każda grupa dzieci za swoją piosenkę otrzymała brawa, dyplom za udział i upominek. Przerywnikiem podczas występów było wspólne śpiewanie znanego wszystkim dzieciom „Hymnu Przedszkolaka” i wesołe zabawy ruchowe. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.