Bal przebierańców

12 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Od samego rana w salach spotykały się podekscytowane dzieci, przebrane za postaci z bajek; księżniczki, spidermenów, batmanów, wróżki, żabki, biedronki… Kolorowe, roześmiane przedszkolaki nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy. Pierwsze bawiły się grupy młodsze: trzy- i czterolatki. Po południu grupy pięcio- i sześciolatków. Dzieci wspaniale reagowały na skoczną muzykę. Były tańce, korowody, zabawy z chustą animacyjną, wesołe konkurencje. Roześmiane buzie uwiecznione na zdjęciach świadczą o wspaniałym samopoczuciu dzieci i radosnej zabawie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie podczas przygotowania strojów, poczęstunku i upominków dla dzieci.