Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Akcja „Udekorujemy Augustów na Święta”

Od kilku lat przedszkolaki mają ważne zadanie, aby ozdobić choinki w centrum Augustowa. I w tym roku dzieci ze starszych grup wspólnie z rodzicami i nauczycielkami przygotowywały kolorowe, błyszczące ozdoby: bombki, śnieżynki, dzwonki, łańcuchy… W poniedziałek 6 grudnia dzieci ze wszystkich przedszkoli spotkały się w parku, gdzie przy dźwiękach świątecznych melodii stroiły drzewka. Jury miało trudne zadanie by wyłonić najpiękniejsze drzewko, bo wszystkie ozdoby były pomysłowe, kolorowe, a najważniejsze, że wykonane przez dzieci. Wszystkie grupy otrzymały wspaniałe nagrody: gry, puzzle, książeczki, słodycze. ufundowane przez Urząd Miasta. W radosnych nastrojach, pomimo chłodu, dzieci tańczyły i bawiły się z Mikołajem.