23 kwietnia dziewczynki z grupy Biedronki i grupy Żabki, wzięły udział w Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „Wiosna w piosence” organizowanym przez Zgromadzenie Sióstr Urszulanek. Dziewczynki w przebraniach odpowiednich do wykonywanych utworów pięknie zaprezentowały przygotowany repertuar. : piosenki „Biedronka Lola” i „Żabki na spacerze”. Uczestniczki zostały nagrodzone dyplomami i małymi upominkami.
Przegląd piosenki przedszkolnej „Wiosna w piosence”


