Grafika z nazwą przedszkola i postaciami obrazującymi nazwy grup

Konkurs plastyczny „Mój pluszowy miś” organizowany przez Miejską Bibliotekę

Nasze przedszkole systematycznie współpracuje z Biblioteką w Augustowie biorąc udział w lekcjach bibliotecznych i konkursach. Sześciolatki w listopadzie wzięły udział w konkursie plastycznym, którego głównym bohaterem był miś. Dzieci wykonały prace różnymi technikami plastycznymi. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas spotkania w Osiedlowym Domu Kultury.
Wyniki konkursu bardzo nas cieszą, ponieważ
Maja Wyszyńska i Aleksandra Maksimowska zajęły wysokie II miejsce, Nikola Romańczuk zajęła III miejsce, a Mateusz Jankowski otrzymał wyróżnienie.
Wystawę prac, można zobaczyć w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Hożej 7.
Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom .